Uitslagen en hoogtepunten van de middelbare school van vrijdag – Boston Herald

bulletin

Duxbury’s John Rovegno, links, houdt de bal weg van Reading’s Cullen Granara tijdens een lacrossewedstrijd voor jongens op staatstoernooien vrijdag. Duxbury boekte een 8-5 overwinning. (Libby O’Neill/Boston Herald)

NAAR BOVEN AFRONDEN

BASKETBAL

Jaden Lovell had negen strikeouts en kreeg vijf honkslagen en twee vrije lopen tegen in zeven innings, terwijl hij 1-uit-3 sloeg op de plaat, terwijl nummer 10 East Bridgewater (17-6) nummer 18 Dennis-Yarmouth met 2-1 versloeg in een Div. . 4 kwartfinale.

Conor Secrist leverde een game-winnende honkslag af in de laatste van de negende en bezorgde nr. 2 St. John’s (Shrewsbury) (19-3) een 7-6 overwinning op Katholieke Conference-rivaal St. John’s Prep in een Div. 1 kwartfinale. … Sawyer Corbin sloeg een grand slam homer en Alex Coco draaide 5 ⅔ puntloze innings terwijl nr. 5 Leominster (19-2) de als vierde geplaatste Braintree versloeg met 10-5.

Ty Gilmore gooide een three-hitter voor een complete game toen nummer 1 Georgetown (22-1) naar een 9-2 overwinning op nummer 9 Hopkins Academy rolde in een Div. Kwartfinalewedstrijd van 5 staten. Carter Lucido droeg een two-run double bij, terwijl Jake Gilbo homerde voor de Royals.

MEISJES LACROSSE

Scarlett Mirak (hattrick), Karleigh Mutch (twee doelpunten), Teagan Morrissey, Sarah Fortier en Charlotte Skelly vonden het net voor nr. 4 Concord-Carlisle (18-5) in een 8-4 Div. 1 overwinning in de kwartfinale op nr. 5 Weymouth.

Halle Greenleaf scoorde vijf doelpunten en voegde een assist toe, terwijl Allie Wile vier doelpunten toevoegde toen nr. 4 Ipswich (18-1) een dubbelspel maakte tegen de als vijfde geplaatste Sandwich in een Div. 4 kwartfinale. … Janet O’Carroll eindigde met 10 reddingen in het net, terwijl nr. 3 Cohasset (17-3) naar de Final Four reed met een 19-7 overwinning op nr. 6 Manchester Essex.

JONGENS LACROSSE

Spencer Chapman scoorde vier doelpunten toen nummer 7 Needham (16-5) de als tweede geplaatste Lincoln-Sudbury met 14-7 versloeg in een Div. Kwartfinale van 1 staat. … Drew Bossi zette al vroeg de druk op met vier doelpunten in het eerste kwartaal, en Oliver Rosselli voegde twee doelpunten en een assist toe toen nummer 1 St. John’s Prep (19-2) nummer 9 Franklin versloeg, 17-3.

Avery Richardson (vier doelpunten), Cole Rodgers (hattrick), Harry Delman (twee doelpunten), Dan Oman (twee doelpunten), Jack Connolly, Sullivan Gaffney en Ben DiGiacomo scoorden, en Shane Corcoran maakte 19 reddingen als nummer 3 Sandwich ( 18-3) versloeg nr. 6 Pentucket met 14-8 in Div. 4 kwartfinale actie.

SOFTBAL

Na een achterstand van negen punten kwam Hudson als derde geplaatste tot een rally van 10-9 Div. 3 staat kwartfinale overwinning op nr. 6 Triton met een zevende inning van drie runs.

KLAS NOTITIES

All-Scholastic pitcher Samantha Lincoln uit Taunton werd uitgeroepen tot Gatorade Massachusetts Softball Player of the Year. De linkshandige heeft een ‘record’ van 16-0 met een ERA van 0.27 en staat slechts 30 honkslagen toe in 105 innings met 228 strikeouts. Lincoln is een uitstekende student met een GPA van 4,25 en zal in de herfst pitchen bij Texas Tech.

SCORES

BASKETBAL

DIVISIE 1

KWARTFINALE – Vrijdag

Leominster 10, Braintree 5

St. John’s (Shrewsbury), 7, St. John’s voorbereiding 6 (9i)

KWARTFINALE – Zaterdag

Durfee bij Xaverian, 1

Springfield Central op BC High, 1

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Durfee/Xaverian versus St. John’s (Shrewsbury)

Springfield Central/BC High vs. Leominster

DIVISIE 2

KWARTEFINALE – Vrijdag

Plymouth Noord 3, Norwood 0

KWARTFINALE – Zaterdag

Woburn versus Milford, 11 (Fino)

Westwood versus Walpole, 2:30 (Natick)

KWARTEFINALE – Zondag

Hopkinton versus Westfield, 1 (Bullens)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Hopkinton/Westfield vs. Plymouth Noord

Walpole/Westwood versus Woburn/Milford

DIVISIE 3

KWARTFINALE – Zaterdag

Bisschop Stang in Oakmont, 11

North Middlesex versus St. Mary’s, 12 (Fraser)

Tantasqua in Hannover, 2

Broodje bij Apponequet, 3

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Oakmont/Bisschop Stang vs. Sandwich/Apponequet

Tantasqua/Hannover vs. North Middlesex/St. Maria’s

DIVISIE 4

KWARTEFINALE – Vrijdag

East Bridgewater 2, Dennis-Yarmouth 1

KWARTFINALE – Zaterdag

Northbridge bij Seekonk, 10

Salem in Lynnfield, 10

Pittsfield bij Clinton, 12

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

East Bridgewater versus Pittsfield/Clinton

Lynnfield/Salem versus Northbridge/Seekonk

DIVISIE 5

KWARTEFINALE – Vrijdag

Georgetown 9, Hopkins Academie 2

KWARTFINALE – Zaterdag

Bourne op Greenfield, 1

Ayer Shirley bij Engels, 4

KWARTEFINALE – Zondag

Douglas in Pioneer Valley, 4

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Georgetown versus Pioneer Valley/Douglas

Greenfield/Bourne versus Ayer Shirley/Engels

JONGENS LACROSSE

DIVISIE 1

KWARTFINALE – Vrijdag

BC Hoog 7, Xaverian 2

Needham 14, Lincoln-Sudbury 7

St. John’s voorbereiding 17, Franklin 3

KWARTFINALE – Zaterdag

Andover bij Acton-Boxboro, 6.30 uur

HALVE FINALE – Dinsdag op nader te bepalen

Andover/Acton-Boxboro versus Needham

St. John’s Prep versus BC High

DIVISIE 2

KWARTFINALE – Vrijdag

Duxbury 8, Lezen 5

Langeweide 16, Billerica 2

KWARTFINALE – Zaterdag

Mansfield in Hingham, 12

Walpole in Marshfield, 6

HALVE FINALE – Dinsdag op nader te bepalen

Billerica/Longmeadow versus Mansfield/Hingham

Duxbury versus Marshfield/Walpole

DIVISIE 3

KWARTFINALE – Vrijdag

Falmouth 18, Burlington 9

Scituate 18, Nashoba 6

KWARTFINALE – Zaterdag

Nauset in Newburyport, 1

Foxboro in Medfield, 7

HALVE FINALE – Dinsdag op nader te bepalen

Falmouth versus Scituate

Foxboro/Medfield versus Newburyport/Nauset

DIVISIE 4

KWARTEFINALE – Vrijdag

Sandwich 14, Pinksteren 8

KWARTFINALE – Zaterdag

Manchester-Essex in Nantucket, 3

Swampscott bij Cohasset, 6

Wahconah in Norwell, 7

HALVE FINALE – Dinsdag op nader te bepalen

Nantucket/Manchester-Essex versus Swampscott/Cohasset

Wahconah/Norwell versus Sandwich

MEISJES LACROSSE

DIVISIE 1

KWARTEFINALE – Donderdag

Wellesley 17, Andover 8

KWARTFINALE – Vrijdag

Centraal-katholiek 15, Chelmsford 11

Concord-Carlisle 8, Weymouth 4

Lincoln-Sudbury 11, Noord-Andover 5

HALVE FINALE – Maandag om nog te bepalen

Centraal-katholiek versus Concord-Carlisle

Lincoln-Sudbury versus Wellesley

DIVISIE 2

KWARTFINALE – Vrijdag

East Longmeadow 10, Lezing 9

Hingham 13, Longmeadow 8

Notre Dame (Hingham) 18, Duxbury 7

Walpole 19, Westwood 12

HALVE FINALE – Maandag om nog te bepalen

Notre Dame (Hingham) versus Hingham

Walpole versus East Longmeadow

DIVISIE 3

KWARTFINALE – Zaterdag

Foxboro in Wayland, 2

Cape Cod Academie in Newburyport, 3

Bedford in Medfield, 16.45 uur

Ashland in Hannover, 6

HALVE FINALE – Maandag om nog te bepalen

Ashland/Hannover vs. Cape Cod Academy/Newburyport

Medfield/Bedford versus Wayland/Foxboro

DIVISIE 4

KWARTFINALE – Vrijdag

Cohasset 19, Manchester-Essex 7

Ipswich 16, Sandwich 8

KWARTFINALE – Zaterdag

Norwell in Nantucket, 12

Hamilton-Wenham in Weston, 4

HALVE FINALE – Maandag om nog te bepalen

Hamilton-Wenham/Weston versus Ipswich

Norwell/Nantucket versus Cohasset

JONGENS RUGBY

DIVISIE 1

HALVE FINALE – Woensdag

BC High 48, St. John’s voorbereiding 12

Xaverian 55, Milton 14

FINAL – Zaterdag 15 juni op Curry College

BC Hoog versus Xaverian, nader te bepalen

DIVISIE 2

HALVE FINALE – Woensdag

Weymouth 51, katholiek monument 21

HALVE FINALE – Donderdag

Hannover 64, Brookline 19

FINAL – Zaterdag 15 juni op Curry College

Hannover versus Weymouth, nader te bepalen

MEISJES RUGBY

DIVISIE 1

HALVE FINALE – Woensdag

Belmont 71, Lincoln-Sudbury 5

HALVE FINALE – Vrijdag

Weymouth 60, Algonquin 29

FINAL – Zaterdag 15 juni op Curry College

Weymouth versus Belmont

SOFTBAL

DIVISIE 1

KWARTEFINALE – Vrijdag

Wachusett 11, bisschop Feehan 0

KWARTFINALE – Zaterdag

St. Paul Diocesane bij Central Catholic, 11

Koning Filips in Lincoln-Sudbury, 3

Methuen in Taunton, 6

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

St. Paul Diocesaan/Centraal-katholiek vs. Methuen/Taunton

Wachusett versus Lincoln-Sudbury/Koning Philip

DIVISIE 2

KWARTFINALE – Vrijdag

Marblehead 4, Zilvermeer 3

Walpole 6, Somerset Berkley 0

KWARTFINALE – Zondag

Notre Dame (Hingham) in Westfield, 2

Bedford in Tewksbury, 6

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Bedford/Tewksbury versus Walpole

Marblehead versus Westfield/Notre Dame (Hingham)

DIVISIE 3

KWARTEFINALE – Vrijdag

Hudson 10, Triton 9

KWARTFINALE – Zaterdag

Arlington katholiek in Dighton-Rehoboth, 11

Noord-Lezing in Apponequet, 11

St. Mary’s (L) in Norton, 4

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Dighton-Rehoboth/Arlington katholiek vs. Norton/St. Maria’s

North Reading/Apponequet versus Hudson

DIVISIE 4

KWARTEFINALE – Vrijdag

Pittsfield 5, Uxbridge 4

KWARTFINALE – Zaterdag

Hampshire in Case, 2

Abington versus AMSA, 3 (Marlboro)

KWARTEFINALE – Zondag

Tyngsboro in South Hadley, 1

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Case/Hampshire versus Abington/AMSA

Pittsfield versus Tyngsboro/South Hadley

DIVISIE 5

KWARTFINALE – Vrijdag

Hopedale 2, West Boylston 0

Tahanto 5, Greenfield 2

KWARTFINALE – Zaterdag

Franklin Tech versus Georgetown, 11 (Penn Brook School)

Narragansett bij Turners Falls, 2

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Hopedale versus Narragansett/Turners Falls

Tahanto versus Georgetown/Franklin Tech

JONGENSTENNIS

DIVISIE 1

KWARTFINALE – Donderdag

Brookline 3, Newton Noord 2

St. John’s Prep 5, Acton-Boxboro 0

KWARTEFINALE – Vrijdag

Lexington 4, BC Hoog 1

KWARTFINALE – Zaterdag

Westford Academie in Concord-Carlisle, 4

HALVE FINALE – Maandag in Newton North

Lexington versus St. John’s Prep

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Westford Academy/Concord-Carlisle versus Brookline

DIVISIE 2

KWARTFINALE – Woensdag

Duxbury 4, Burlington 1

Wayland 4, Hopkinton 1

KWARTEFINALE – Donderdag

Westborough 5, Mansfield 0

KWARTEFINALE – Vrijdag

Hingham 3, Sharon 2

HALVE FINALE – Maandag

Westborough versus Wayland, 3:30 (St. John’s Shrewsbury)

Sharon versus Duxbury, 4 (Hannover)

DIVISIE 3

KWARTFINALE – Woensdag

Moerascott 3, Gloucester 2

KWARTEFINALE – Donderdag

Weston 5, Medway 0

KWARTFINALE – Zaterdag

Dover-Sherborn in Bedford, 12

Martha’s Vineyard in Apponequet. 4 (Somerset Berkley)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Apponequet/Martha’s Vineyard versus Weston

Bedford/Dover-Sherborn versus Swampscott

DIVISIE 4

KWARTFINALE – Woensdag

Hamilton-Wenham 4, Bromfield 1

Lynnfield 4, Cohasset 1

KWARTEFINALE – Vrijdag

PV Chinese onderdompeling 3, Fairhaven 2

KWARTFINALE – Zaterdag

Mystic Valley in Manchester-Essex, 12 (Endicott)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

PV Chinese onderdompeling versus Mystic Valley/Manchester-Essex

Hamilton-Wenham versus Lynnfield

MEISJESTENNIS

DIVISIE 1

KWARTFINALE – Woensdag

Wellesley 5, Acton-Boxboro 0

KWARTEFINALE – Donderdag

Lexington3, Winchester2

KWARTFINALE – Zaterdag

Lincoln-Sudbury versus Boston Latin, 10 (Carter)

KWARTEFINALE – Zondag

Newton Zuid aan de Westford Academy, 1

HALVE FINALE – Maandag in Newton North

Wellesley versus Lexington, 16.30 uur

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Lincoln-Sudbury/Boston Latin versus Newton South/Westford Academy

DIVISIE 2

KWARTFINALE – Woensdag

Westborough 5, Wayland 0

KWARTFINALE – Vrijdag

Langeweide 5, Sharon 0

KWARTFINALE – Zaterdag

Duxbury in Hingham, 12.30 uur

HALVE FINALE – Zondag

Milton in de Notre Dame (Hingham), 10

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Milton/Notre Dame (Hingham) versus Hingham/Duxbury

Longmeadow versus Westborough

DIVISIE 3

KWARTEFINALE – Donderdag

Weston 3, St. Johannes Paulus 2

KWARTFINALE – Zaterdag

Belchertown in Wilmington, 10

Pembroke in Dover-Sherborn, 10

Old Rochester versus Newburyport, 5 (Pentucket)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Belchertown/Wilmington versus Weston

Pembroke/Dover-Sherborn versus Old Rochester/Newburyport

DIVISIE 4

KWARTFINALE – Woensdag

Lynnfield 3, Bromfield 2

KWARTEFINALE – Donderdag

Hamilton-Wenham 5, Sutton 0

KWARTFINALE – Zaterdag

Ipswich versus Hopedale, 10 (Milford)

Monomoy versus Manchester-Essex, 3 (Endicott)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Hopedale/Ipswich versus Hamilton-Wenham

Manchester-Essex/Monomoy versus Lynnfield

VOLLEYBAL

DIVISIE 1

KWARTFINALE – Vrijdag

Needham 3, Brookline 1

Newton Noord 3, BC Hoog 1

KWARTFINALE – Zaterdag

Methuen in Milford, 5

KWARTEFINALE – Zondag

Winchester bij Natick, 11

HALVE FINALE – Maandag

Milford/Methuen versus Needham (Newton South)

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Newton North versus Winchester/Natick

DIVISIE 2

KWARTEFINALE – Vrijdag

Agawam 3, Medfield 0

KWARTFINALE – Zaterdag

West Springfield bij Westfield, 11

Chicopee Comp. bij Wayland, 12

Longmeadow in Noord-Middlesex, 3

HALVE FINALE – Wordt nog bekend gemaakt

Agawam versus Chicopee Comp./Wayland

Westfield/West Springfield versus Noord-Middlesex/Longmeadow